Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Bilecik Gölpazari Nöbetçi Eczane Listesi

21 Şubat 2024 Bilecik Gölpazari Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 33090
Liste Güncelleme Tarihi : 21 Şubat 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Bilecik İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Bilecik Nöbetçi Eczaneler

Gölpazarı Nöbetçi Eczane

Gölpazarı, Bilecik ilinin bir ilçesidir. Sitemize girerek Gölpazarı nöbetçi eczane bilgilerini bulabilirsiniz. Gölpazarı ilçesinde İl Özel İdaresinin Kalkınma Planlarında Yenipazar ilçesi ile birlikte, tarımsal bölge olarak ayrılan ve kırsal kalkınma olarak yer alan ilçede tarımsal çeşitlilik artırılmaktadır. El değiştiren topraklar ile birlikte ilçede yabancı yatırımcılar faaliyet göstermeye yavaş yavaş başlamışlardır. Ekolojik tarım için ise fırsatlar sunan ilçede yabancı yatırımlar pozisyon alınmaktadır. Sizler de bu ilçede ikamet ediyorsanız sitemizi ziyaret ederek Gölpazarı nöbetçi eczane açık adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Son yapılan sayımlara göre ilçenin nüfusu 11.499 kişidir. İlçe içerisinde toplamda 5 adet mahalle ve 48 adet köy bulunmaktadır. Mahallelerin bu kadar az olmasının sebebi ilçenin aslında oldukça küçük bir ilçe olmasından dolayıdır. Bu nedenle pek fazla gelişmiş bir ilçe olarak kabul edilmez. Ancak her il ve ilçenin olduğu gibi bu ilçenin de nöbetçi eczane bilgileri sitemizde bulunmaktadır. Sizler de bu bilgileri merak ediyorsanız Gölpazarı nöbetçi eczane adreslerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Gölpazarı Nöbetçi Eczane Nerede?

Gölpazarı nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabını merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gölpazarı ilçesi Bilecik ilinin oldukça küçük bir ilçesidir. İlçenin nüfus sayısı ve mahalle sayısı ilçede bulunan eczanelerin da sayısını etkilemektedir. Buna bağlı olarak ilçede yaşayan kişiler hafta içi mesai saatleri dışında, pazar günleri ya da resmi tatillerde ilaca ihtiyaç duyabilir. Bu gibi zamanlarda eczaneye gitmeniz gerekiyor ise nöbetçi eczaneleri bulmalısınız. Bulmanız gereken bu nöbetçi eczaneler sitemizde açık adresleri ve iletişim bilgileri ile birlikte sizler için sunulmuştur.

Gölpazarı Nöbetçi Eczane Sorgulama

Bayram gibi resmi tatillerde, pazar günleri Ya da hafta içi mesai saatleri dışında ilacı ihtiyaç duyan kişiler nöbetçi eczane arayışına giren. Nöbetçi eczane arayışına giren insanlar kendilerine en yakın nöbetçi eczaneyi bularak ilaçlarını hızlı bir şekilde temin etmekte ister. Buna bağlı olarak Gölpazarı ilçesinde yaşayan bireyler Gölpazarı nöbetçi eczane nerede sorusunun yanıtını sitemize girerek öğrenebilirler. Sitemizde Türkiye'nin 81 ilindeki bütün ilçelerin eczaneleri bulunmaktadır. Böylece temize girerek kendinize en yakın nöbetçi eczaneyi bulabilir ve acil bir şekilde almanız gereken ilaçları kolaylıkla alabilirsiniz.

Gölpazarı Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Bilecik iline bağlı Gölpazarı ilçesindeki eczaneler, hafta içi Sabah 08:30’da mesaileri ne başlar ve akşam 18'de mesailerini sonlandırır. Türkiye genelindeki nöbetçi eczaneler ise hafta içi normal çalışan eczanelerin mesai saatleri bitiminde faaliyetlerine başlayıp, ertesi gün mesai saatleri başlangıcında faaliyetlerini sona erdirilir. Buna bağlı olarak Gölpazarı nöbetçi eczane çalışma saatleri akşam 18 ile sabah 08:30 aralığındadır. Cumartesi günleri çalışan eczaneler hafta içi saatlerinden daha farklı saat aralıklarında hizmet sağlamaktadır.

Eczaneler Bayramda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramlarda kapalıdır. Bunun sebebi milli ve dini bayramların ülkemiz genelinde resmi tatil olarak ilan edilmesidir. Resmi tatillerde ise eczaneler, özel ya da devlet hastanelerinin poliklinikleri ve devlet kurumları çalışmaz. Bunun yerine özel ya da devlet hastanelerinin acil servisleri ve nöbetçi eczaneler aktif bir şekilde hizmet sağlar. Bayram gibi resmi tatillerde nöbetçi eczaneye ihtiyaç duyuyorsanız, sitemize girerek bulunduğunuz ildeki ya da ilçedeki nöbetçi eczanelerin hangileri olduğunu ve bu eczanelerin açık adreslerini öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler Cumartesi günleri çalışmaktadır. Cumartesi günü çalışan eczanelerin mesai saatleri sabah 09:00 da başlar ve akşam 17'de sona erer. Akşam 17'den sonra nöbetçi eczaneler pazar sabahına kadar faaliyet gösterir. Pazar günleri ise 24 saat olmak üzere yine nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir.

Gölpazarı Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Bilecik iline bağlı Gölpazarı ilçesinde toplamda 5 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerde bulunan eczaneleri ve Gölpazarı nöbetçi eczanelerini öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gölpazarı ilçesinin mahalleleri ise şu şekildedir:

  • Bahçelievler Mahallesi.
  • İsmetpaşa Mahallesi.
  • İstiklal Mahallesi.
  • Reşadiye Mahallesi.
  • Orta Mahallesi.