Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Aydın Didim Nöbetçi Eczane Listesi

24 Mayıs 2024 Aydın Didim Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 45754
Liste Güncelleme Tarihi : 24 Mayıs 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Didim Nöbetçi Eczane

Didim, Aydın ilinin turistik bir ilçesidir. Sitemizden Didim nöbetçi eczanesine dair aradığınız her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Didim ilçesinin doğuda Muğla il sınırı, Güllük Körfezi ve Akbük koyu, batıda ve güneyde Ege Denizi, kuzeyde ise Bafa Gölü ve Menderes Nehri ile sınırlanmış olduğu görülür. Son yapılan sayımlara göre nüfusu 90.427 kişidir. Oldukça kalabalık olan bu ilçede ikamet ediyorsanız Didim nöbetçi eczane açık adreslerini sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla bulabilirsiniz. Didim ilçesinin ekonomisine bakıldığında öncelikle turizme ve daha sonra tarıma dayalı olduğu görülür. Geçmiş zamanlarda tarla ürünlerinden tütün, bir sıradayken tütün üretimine getirilen sınırlamalardan dolayı öncelik turizme geçmiştir. Sizler de bu ilçede yaşıyorsanız Didim nöbetçi eczanelerin nerede olduğunu sitemizden öğrenebilirsiniz.

Didim Nöbetçi Eczane Nerede?

Küçük ama turizm cenneti bir ilçe olan Didim ilçesindeki eczanelerin bilgilerine sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizde Didim nöbetçi eczane nerede sorusunun yanıtını kolaylıkla bulabilirsiniz ve ilaçlarınızı alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında, resmi tatillerde ya da pazar günleri hasta olduğunuzda ve ilaca ihtiyaç duyduğunuzda nöbetçi eczane arayışına girebilirsiniz. Bu nöbetçi eczanelerin listeleri, açık adresleri ve iletişim bilgileri sitemizde sizler için bulunmaktadır.

Didim Nöbetçi Eczane Sorgulama

Didim nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabını merak edenler sitemizi ziyaret ederek sorularına yanıt bulabilirler. Sitemizde Türkiye'nin 81 ilinin, bütün ilçelerine ait olan eczanelerinin listesi bulunmaktadır. Özellikle nöbetçi eczanelerin güncellenen listesi ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmak ilk hedefimizdir. Buna bağlı olarak nöbetçi eczaneye ihtiyaç duyduğunuzda sitemizden bulunduğunuz ili ya da ilçeyi seçerek kendinize en yakın eczaneyi bulabilirsiniz.

Didim Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Hafta içi mesai saatine göre çalışan nöbetçi eczanelerin çalışma saatlerini Eczacı Odası birlikleri belirler. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri gündüz çalışan normal eczanelerin mesai saati bitiminde başlar ve ertesi gün mesai saatleri başlangıcında sona erer. Didim nöbetçi eczane çalışma saatleri ise akşam 18:00 ile sabah 08:30 arasındadır. Hafta içi bu saatler arasında eczaneye ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden nöbetçi eczanelere ait bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Bayramda Kapalı Mı?

Bayramlar, ülke genelinde resmi tatil kabul edilir. Resmi tatillerde devlet kurumları, hastanelerin poliklinikleri ve eczaneler çalışmaz. Bunun yerine Bayram gibi resmi tatillerde nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Bayramlarda çalışan nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca faaliyet gösterir. Sizler de resmi tatillerde eczaneye ihtiyaç duyarsanız, nöbetçi eczanelerin güncel listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler, Cumartesi günleri çalışır. Ancak pazar günleri çalışmazlar. Pazar günleri nöbetçi eczaneler 24 saat boyunca sizler için hizmeti gösterir. Cumartesi günleri ise eczaneler sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasında çalışır. Cumartesi günü 17'den sonra hafta içi olduğu gibi yine nöbetçi eczaneler faaliyet gösterir. Bu nöbetçi eczaneleri sitemizden öğrenerek size reçete edilmiş olan ilaçları kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Didim Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Aydın'a bağlı olan Didim ilçesinde toplamda 16 adet mahalle bulunmaktadır. Mesai saatleri dışında, resmi tatillerde ya da pazar günleri ilaca ihtiyaç duyduğunuzda aradığınız nöbetçi eczanelerin bütün bilgilerini sitemizden kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Didim nöbetçi eczane açık adreslerine sitemizden öğrenerek kendinize en yakın nöbetçi eczaneyi öğrenebilir ve ilaçlarınızı temin edebilirsiniz. Didim ilçesindeki mahalleler ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Ak-Yeniköy Mahallesi.
 • Akbük Mahallesi.
 • Akköy Mahallesi.
 • Altınkum Mahallesi.
 • Balat Mahallesi.
 • Batıköy Mahallesi.
 • Çamlık Mahallesi.
 • Cumhuriyet Mahallesi.
 • Denizköy Mahallesi.
 • Efeler Mahallesi.
 • Fevzipaşa Mahallesi.
 • Hisar Mahallesi.
 • Mavişehir Mahallesi.
 • Mersindere Mahallesi.
 • Yalıköy Mahallesi.
 • Yeni Mahallesi.