Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Aydın Buharkent Nöbetçi Eczane Listesi

16 Haziran 2024 Aydın Buharkent Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 44484
Liste Güncelleme Tarihi : 16 Haziran 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Buharkent Nöbetçi Eczane

Buharkent, Ege Bölgesi'ndeki Aydın ilinin bir ilçesidir. Sitemizden Buharkent nöbetçi eczane bilgilerine dair merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Buharkent ilçesi, Efelerin 88 kilometre doğusunda ve İzmir ile Denizli karayolu üzerindedir. Sıcak suyu ve jeotermal enerji santrali ile ün salmış bir ilçedir. Merkeze bağlı olan toplamda 14 adet mahallesi bulunmaktadır. Sizler de bu ilçede ikamet ediyorsanız sitemizi ziyaret ederek Buharkent nöbetçi eczane açık adreslerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Buharkent ilçesinin toprakları Menderes Vadisi'nde yer almaktadır. Genellikle düz olan toprakların kuzeyinde yer alan Karlık Dede Tepesi en yüksek noktasıdır. İlçenin ekonomisi ise tamamen tarıma dayalıdır. Buharkent ilçesinde başlıca tarım ürünleri pamuk, incir, üzüm, buğday ve zeytin şeklindedir. İlçe olmadan önceki adı Çubukdağ bucağı ve Bucak Merkezi Burhaniye iken, ilçe olduktan sonra Jeotermal yataklarından ötürü ismi Buharkent olarak değiştirilmiştir. Buharkent ilçesinin son yapılan sayımlara göre nüfusu 12.796 kişidir. Bu ilçede yaşayan kişiler sitemize girerek Buharkent nöbetçi eczanelerin hangileri olduğunu rahatlıkla öğrenebilirler.

Buharkent Nöbetçi Eczane Nerede?

Buharkent ilçesi nüfus olarak geniş bir ilçedir. İlçenin içerisinde toplamda 1 adet sağlık kuruluşunun bulunması Buharkent nöbetçi eczane nerede sorusunu akıllara getirebilir. Mesai saatleri dışında, bayram gibi resmi tatillerde ya da pazar günleri ilaca ihtiyaç duyabilirsiniz. Acil hastalanmanız ve ilaç almanız gerektiğinde bu gibi günlerde, nöbetçi eczane arayışına girebilirsiniz. Sitemizde nöbetçi eczaneleri açık adresleri bulunmaktadır. Böylece ilacı ihtiyaç duyduğunuz günlerde sitemize girerek hangi eczanelerin nöbetçi olduğunu ve bu nöbetçi olan eczanelerin açık adresleri ile birlikte iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

Buharkent Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitemiz, Türkiye'nin 81 ilindeki herkes için kurulmuştur. Yani ülke genelindeki bütün eczanelerin bilgileri sitemizde kayıtlı bir şekilde mevcuttur. Eğer Buharkent nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabını merak ediyorsanız sitemize girerek Bulunduğunuz ilçeyi seçmeniz yeterli olacaktır. Böylece kendinize en yakın nöbetçi eczaneyi kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

Buharkent Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Buharkent nöbetçi eczane çalışma saatleri akşam 18:30 ile sabah 08:00 arasındadır. Bu saatler eczanenin bağlı olduğu ilin Eczacı Odası Birliği tarafından belirlenir. Bir ildeki eczaneler, sırası ile nöbetçi olmaktadır. Hafta içi mesai saatleri dışında, Bayram gibi resmi tatillerde ve pazar günleri nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Resmi tatillerde nöbetçi eczaneler 24 saat faaliyet gösterirken hafta içi nöbetçi eczaneleri çalışma saatleri, normal eczanelerin mesai saati bitiminde başlar.

Eczaneler Bayramda Kapalı Mı?

Eczaneler, bayram gibi resmi tatillerde çalışmaz. Bu günlerde Eczacı Odası Birliği tarafından belirlenen nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Bayramlarda çalışan nöbetçi eczaneler 24 saat faaliyet gösterir. Sizler de bayramda nöbetçi eczaneye gitme ihtiyacı duyuyorsanız sitemizden nöbetçi eczanelerin açık adreslerini öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri, çoğu devlet kurumu için resmi tatil olsa da eczaneler için tatil değildir. Yani eczaneler cumartesileri çalışır. Eczanelerin Cumartesi günleri çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasındadır. Akşam 17'den sonra nöbetçi eczaneler çalışır. İlinizdeki ya da ilçenizdeki nöbetçi eczaneleri öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Buharkent Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Buharkent nöbetçi eczanelerin bulunduğu yerleri sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Buharkent ilçesine ait mahalleleri ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ericek Mahallesi.
 • Feslek Mahallesi.
 • Gelenbe Mahallesi.
 • Gündoğan Mahallesi.
 • İstiklal Mahallesi.
 • Kamilpaşa Mahallesi.
 • Kayaburnu Mahallesi.
 • Kızıldere Mahallesi.
 • Menderes Mahallesi.
 • Muratdağı Mahallesi.
 • Ortakçı Mahallesi.
 • Savcıllı Mahallesi.
 • Üçeylül Mahallesi.
 • Zafer Mahallesi.