Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Antalya Kemer nöbetçi eczane hangisi, iletişim bilgileri nedir? Kemer nöbetçi eczane listesi telefon numarası ve harita bilgilerini inceleyebilirsiniz. Listesi

16 Nisan 2024 Antalya Kemer Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 2
İlçe Görüntülenme : 40108
Liste Güncelleme Tarihi : 16 Nisan 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Kemer Nöbetçi Eczane

Kemer, Akdeniz kıyısında Antalya'ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçedir. Kemer nöbetçi eczane bilgileri sitemizde mevcuttur. Antalya'nın Kemer ilçesi, 1980'li yılların başına kadar küçük bir köy olarak kabul edilirken son 20 sene içerisinde açılan tesisler sayesinde, Türk turizminin en önemli merkez birimlerinden biri haline gelmiştir. Önce köy ardından 30 Aralık 1985'te belediye statüsü alarak kasaba olduktan sonra, 13 Eylül 1991 yılında ise ilçe konumuna kazanmıştır. Bu ilçede ikamet ediyorsanız sitemizi ziyaret ederek Kemer nöbetçi eczaneye dair aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Antalya'nın Kemer ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir. Kültür bakımından da gelişmiş olan ilçede her yıl yaz aylarında, Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali düzenlenmektedir. Son yapılan sayımlara göre ise şu anki nüfusu 45.082 kişidir. Kemer ilçesi bünyesinde 12 adet mahalle ve toplamda 12 adet sağlık kuruluşu bulundurmaktadır. Sizler de Kemer ilçesinde yaşıyorsanız Kemer nöbetçi eczane bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kemer Nöbetçi Eczane Nerede?

Hafta içi mesai saatleri dışında, resmi tatillerde ya da pazar günleri ilacı ihtiyaç duyabilirsiniz. İlaçlarınızı alabilmeniz için bu gibi günlerde nöbetçi eczaneler sizler için faaliyet gösterir. Kemer nöbetçi eczane nerede sorusunun yanıtını merak ediyorsanız sitemize uğrayabilirsiniz. Sitemizde Antalya'nın Kemer ilçesindeki bütün eczanelerin iletişim ve Ulaşım Bilgileri mevcuttur. Bu bilgiler dahilinde kendinize en yakın nöbetçi eczaneyi öğrenerek ilaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kemer Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitemiz, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için nöbetçi eczanelerin listelerini her gün güncel tutar. Bunun yanı sıra sitemizde 81 ilin bütün ilçelerinde bulunan eczaneler açık adresleri ile birlikte bulunmaktadır. Kemer nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabını bulabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece eczanelerin açık adreslerini öğrenerek kendinize en yakın eczaneden ilaçlarınızı alabilirsiniz.

Kemer Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Kemer nöbetçi eczane çalışma saatleri akşam 18:30 ile sabah 08:30 şeklindedir. Nöbetçi eczanelerin mesai saatleri genellikle hafta içi eczaneler kapandıktan sonra başlar ve ertesi gün açılmalarına kadar devam eder. Bunun yanı sıra pazar günleri nöbetçi eczaneler 24 saat aktif bir şekilde hizmet sunmaktadır. Türkiye'nin hangi şehrinde ya da ilçesinde olursanız olun sitemizden nöbetçi eczanelerin bilgilerini rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Bayramda Kapalı Mı?

Ülke genelinde dini ve milli bayramlar ayrı olmaksızın resmi tatil olarak kabul edilir. Resmi tatillerde ise hastanelerin poliklinikleri, devlet kurumları ve eczaneler çalışmaz. Buna bağlı olarak bayram gibi resmi tatillerde nöbetçi eczaneler hizmet sunmaktadır. Resmi tatilde çalışan nöbetçi eczaneler faaliyetlerini 24 saat sürdürür. Bu gibi günlerde ilaca ihtiyaç duyuyorsanız sitemizi ziyaret ederek nöbetçi eczaneleri öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri, eczaneler için tatil değildir. Türkiye genelinde eczaneler, Cumartesi günü nerede aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Buna bağlı olarak cumartesileri eczanelerin çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasındadır. Cumartesi günü akşam 17'den sonra yine nöbetçi eczaneler hizmet verir.

Kemer Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı olan mahalleleri 12 tane olmak üzere aşağıdaki gibidir:

 • Arslanbucak Mahallesi.
 • Beycik Mahallesi.
 • Beldibi Mahallesi.
 • Çamyuva Mahallesi.
 • Göynük Mahallesi.
 • Kiriş Mahallesi.
 • Kuzdere Mahallesi.
 • Merkez Mahallesi.
 • Ovacık Mahallesi.
 • Tekirova Mahallesi.
 • Ulupınar Mahallesi.
 • Yeni Mahallesi.

Sitemizi ziyaret ederek Kemer nöbetçi eczane adres bilgilerini öğrenebilir, kendinize en yakın nöbetçi eczaneden ilaçlarınızı kolay bir şekilde alabilirsiniz.