Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Ağrı Doğubayazit Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Ağrı Doğubayazit Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 14260
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Ağrı İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Ağrı Nöbetçi Eczaneler

Doğubayazıt Nöbetçi Eczane

Ağrı’nın bir ilçesi olan Doğubayazıt, Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan yaklaşık 121 bin nüfusa sahip büyük bir ilçedir. Birçok açıdan imkânı bünyesinde barındıran Doğubayazıt ilçesi eczaneleri açısından da sistematik bir düzen sahiptir. Doğubayazıt nöbetçi eczane programları sitemizde yer almakta olup kolay bir şekilde ulaşılabilir. Her gün yenilenen nöbetçi eczane listeleri ile güncel bilgiler sunularak herhangi bir yanlışlık olmamasına özen gösterilmektedir.

Doğubayazıt Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczaneler için artık sokak soka dolaşmak zorunda değilsiniz. Sitemiz üzerinden Doğubayazıt nöbetçi eczane nerede ile ilgili doğru bir şekilde yönlendirilebilmeniz mümkün. Sitemiz üzerinde yer alan 81 ildeki eczaneler her gün nöbetçilik durumlarına göre düzenlenmekte olup yaşadığınız ilçeye, mahalleye göre arama yaptığınızda o gün içine nöbetçi olan tüm eczaneler listelenmektedir. Bu imkân ile fazla vakit kaybetmeden nöbetçi eczaneye gidebilir ve gerekli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Doğubayazıt Nöbetçi Eczane Sorgulama

Doğubayazıt nöbetçi eczane nerede sorusunu cevaplarken internet sitemizden yararlanmanız mümkündür. Nöbetçi eczane arayışı genellikle acil durumlarda da aransa da herhangi bir nedenden dolayı da nöbetçi eczaneye ihtiyaç duyulabilmektedir. Sitemiz üzerinden yaşamakta olduğunuz ile ve ilçeyi girerek o gün için hangi nöbetçi eczanelerin açık olduğunu kolay bir şekilde öğrenebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Doğubayazıt Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Normal olarak eczane çalışma saatleri saat sabah 9 ila 7 arasındadır. Bu saat aralığı illere, ilçelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Hafta içi ve cumartesi günleri bu şekilde çalışan eczaneler, bu saat dışında çalıştığı gün ve saatlerde nöbetçi eczane olarak adlandırılmaktadır. Bu saatler dışında çalışan eczaneler 24 saat boyunca çalışmaktadır. Nöbetçi eczaneler her gün değişmekte olup hemen hemen ayda 1 kez nöbet sırası gelse de bu durum ilçede bulunan eczanelere göre değişiklik göstermektedir. Doğubayazıt nöbetçi eczane çalışma süresi 24 saat olup 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktadırlar. Nöbetçi eczanelerin hangi gün hangisinin çalıştığını öğrenmek istiyorsanız sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda kapalı olan eczaneler resmi günlerde de kapalıdır. Milli bayram, dini bayram ve resmi günlerin yanında pazar günleri de kapalı olan eczaneler, bu günler içerisinde oluşabilecek eczane ihtiyaçlarına yönelik nöbetçi eczaneler açıktır. İlçe ve mahallelere göre değişiklik gösteren nöbetçi eczaneler tatil günlerinde her gün bir farklı eczane olmak koşulu ile 24 saat boyunca halkın hizmetine açıktır. Bayramlarda kapalı olan eczaneler yerine nöbetçi eczaneleri öğrenmek isterseniz sitemizi ziyaret ederek bulunduğunuz il ve ilçeyi sererek hangi eczanenin nöbetçi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri de aynı hafta içi günlerinde olduğu gibi sabah 9 akşam 7 arasında çalışan eczaneler yalnızca pazar günleri kapalıdır. Haftanın 6 günü hizmet veren eczaneler normal şartlarda ayda bir kez nöbet tutsalar da bulunmuş oldukları bölgenin şartlarına göre bu nöbet sayısı daha da artabilmektedir. Pazar günleri için nöbetçi olan eczaneleri öğrenmek için en güncel halleri ile sunulan sitemizi ziyaret ederek nöbetçi eczaneleri öğrenebilirsiniz.

Doğubayazıt Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Doğubayazıt nöbetçi eczane listeleri ilçe bazında hangi mahallelerdeki eczanelerin nöbetçi olduğuna göre listelenmektedir. Sitemiz üzerinde yer alan nöbetçi eczaneler, her gün yenilenmekte olup o günkü nöbetçi olan eczaneleri sıralanmaktadır. Hemen hemen her mahallede olan nöbetçi eczanelerin mahalleleri şu şekilde verilmiştir:

 • Abdigör Mahallesi
 • Ahmedihani Mahallesi
 • Barış Mahallesi
 • Büyük Ağrı Mahallesi
 • Çiftepınar Mahallesi
 • Hasankeyf Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • İshakpaşa Mahallesi
 • Koçkıran Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Sarıgül Mahallesi
 • Uluyol Mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Yeni Mahallesi