Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Ağrı Diyadin Nöbetçi Eczane Listesi

23 Mart 2023 Ağrı Diyadin Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 1
İlçe Görüntülenme : 11549
Liste Güncelleme Tarihi : 23 Mart 2023
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Ağrı İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Ağrı Nöbetçi Eczaneler

Diyadin Nöbetçi Eczane

Ağrı iline bağlı olan Diyadin ilçesi, küçük bir ilçe olup daha çok köyleri bulunmaktadır. Bu nedenle Diyadin nöbetçi eczane listeleri mahallelere göre ayrılırken köylere göre de ayrılmaktadır. Sitemiz üzerinden ulaşmış olduğunuz nöbetçi eczaneler köylerde yer alan eczaneleri de göstermektedir. Diyadin ilçesi yaklaşık olarak köyleriyle birlikte 42 bin nüfusa sahip olup sağlık sektörü açısından yeterli düzeydedir. Nöbetçi eczaneler konusunda sorun yaşamayan bu ilçe için her gün o günkü nöbetçi eczanelere göre listeler yenilenmektedir.

Diyadin Nöbetçi Eczane Nerede?

Mesai saatleri ve mesai günleri dışında ilaç ihtiyacı olan kişilerin en çok dile getirdiği sorulardan bir tanesi olan Diyadin nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabını bulmak artık çok kolay. Site üzerinde yer alan tüm iller ve bu illerin ilçeleri, mahalleleri nöbetçi eczane bulabilmek için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Sitemiz yer alan nöbetçi eczane listeleri günlük olarak değişmekte olup açık adresi ile karşınıza çıkmaktadır. Açık adreslerine dikkat ederek size en yakın olan nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz.

Diyadin Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitede her il ve ilçeye dair nöbetçi eczane listeleri yer almaktadır. Bu nedenle Diyadin ilçesi nöbetçi eczanelerine ulaşmak oldukça kolaydır. Diyadin nöbetçi eczane nerede şeklinde sorgulama yapan kişiler, site üzerinden bulundukların ili seçerek çıkan sayfada yer alan ilçelerden ikamet ettiği ilçeyi bulup o günkü nöbetçi eczanenin hangisi olduğuna dair bilgilere erişebilirler. Eczanelerin açık adresleri net bir şekilde verilmekte olup kolay bir şekilde ulaşabilir ve ihtiyacınız olan ilaçları ya da sağlık malzemelerini kolay bir şekilde satın alabilir aynı zamanda kullanımlarına dair bilgi alabilirsiniz.

Diyadin Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Eczanelerin çalışma saatleri saat 9.00 – 19.00 arasında olup bu aralık kimi yerlere göre değişiklik göstermektedir. Eczaneler hafta içi ve cumartesi günleri bu saat aralıklarında çalışmakta olup bu saat aralığı ve günü dışında çalışan eczaneler nöbetçi eczane olarak adlandırılmaktadır. Diyadin nöbetçi eczane çalışma saatleri hafta içi çalışma saatleri dışında başlayıp 24 saat sürmektedir. 7 gün boyunca 24 saat çalışan nöbetçi eczaneler her gün değişmektedir. Değişen bu nöbetçi eczaneleri takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Bayramlarda kapalı olan eczaneler, acil ihtiyaçların olması durumuna karşı nöbetçi olan eczaneler açıktır. Dini bayram, milli bayram, resmi günler ve pazar günleri kapalı olan eczaneler bu günlerde nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Her güne farklı bir eczane hizmet vermekte olup 24 saat boyunca çalışma gerçekleştirmektedir. Bayramlarda kapalı olan eczanelerin yerine nöbetçi olan eczanelere ulaşabilmek için sitemiz üzerinden yaşadığınız ile göre nöbetçi eczane sorgulaması yapabilirsiniz.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler hafta içi ve cumartesi günleri saat değişikliği olmadan hizmet vermekte olup bu günler ve sabah 9 ile akşam 7 saatleri arasının dışında olan saat dilimleri ve günlerinde sadece nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir. Haftanın 6 günü çalışan eczaneler yalnızca Pazar günleri kapalıdır.

Diyadin Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Sitemizde yer alan nöbetçi eczane listeleri her gün güncellenmekte olup doğru sonuçlar içermektedir. Mahallelere göre sıralanan nöbetçi eczaneler ile oturduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye giderek ihtiyacınız olan tıbbi malzeme ya da ilacı karşılayabilirsiniz. Diyadin nöbetçi eczane listeleri mahalle mahalle sıralanırken çıkan mahalleler şu şekildedir:

  • 14 Nisan Mahallesi
  • Atatürk Mahallesi
  • Fatih Mahallesi
  • Göl Mahallesi
  • İsaağa Mahallesi
  • Ketenpınar Mahallesi
  • Murat Mahallesi