Türkiye'nin Online Nöbetçi Eczane Rehberi

Adıyaman Gölbaşi Nöbetçi Eczane Listesi

16 Haziran 2024 Adıyaman Gölbaşi Güncel Nöbetçi Eczaneler Listesi

Nöbetçi Eczane Sayısı : 2
İlçe Görüntülenme : 45370
Liste Güncelleme Tarihi : 16 Haziran 2024
Nöbetçi eczaneler, merkezi sistemden günlük otomatik çekilmektedir. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet ya da adres durumu hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp, teyit etmenizi tavsiye ederiz.
Adıyaman İlçeleri

Bulunduğunuz ilçeyi seçerek filtreleme yapabilirsiniz..Adıyaman Nöbetçi Eczaneler

Gölbaşı Nöbetçi Eczane

Gölbaşı nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon bilgileri sitemizdeki listelerde güncel şekilde bulunur. Adıyaman’ın ilçelerinden biri olan Gölbaşı’nda yaşayanlar nöbetçi eczaneye ihtiyaçlarını olduğunda bu listeleri kontrol edebilir. Gölbaşı nöbetçi eczane bilgilerine ulaştıktan sonra konumunuza yakın olana gidebilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi içindeki Adıyaman’da 9 ilçe ve 23 belediye vardır. 632.459 kişilik nüfusunda çoğunluk şehirlerde yaşar ve Merkez ilçesi en kalabalık olandır. Adıyaman il merkezi ve ilçelerinde araştırma, devlet ve özel hastaneler hizmet verir. Sizde Adıyaman ya da diğer illerdeki nöbetçi eczanelerin bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Nöbetçi Eczane Nerede?

Nöbetçi eczane listelerimizde açık adres bilgisi bulunur. Gölbaşı nöbetçi eczane nerede diyenler bu açık adres bilgisinden yararlanabilir. Nöbetçi eczanenin mahallesini, caddesini ve sokağını görebilirsiniz. Bu sayede acil bir sağlık ihtiyacında zorlanmadan nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Açık adresin dışında telefon numarasını da kullanabilirsiniz. Eczaneyi arayarak almanız gereken ilacın stokta bulunup bulunmadığını kolayca öğrenmiş olursunuz. Ülkemizin 81 ilindeki nöbetçi eczanelerin bilgileri her gün yenilerek hazırlanır.

Gölbaşı Nöbetçi Eczane Sorgulama

Gölbaşı nöbetçi eczane nerede sorusunun cevabı için basit bir sorgulama yapabilirsiniz. Sitemizin ana sayfasında 81 ilin listesi bulunur. Buradan önce Adıyaman ilini ve ardından Gölbaşı ilçesini seçmeniz yeterlidir. İlin diğer ilçelerinde nöbetçi eczane listelerini de görebilirsiniz. Sorgulama işlemini farklı il ve ilçeler için yapmanız mümkündür. Türkiye’nin 81 ilindeki her vatandaşımız sitemizdeki güvenilir nöbetçi eczane listelerinden yararlanabilir.

Gölbaşı Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Gölbaşı nöbetçi eczane çalışma saatleri normal eczanelerin kapalı olduğu zamandır. Hafta içi ve cumartesi günlerinde 19:00 ile 09:00 arasında ilçenizdeki nöbetçi eczaneler açıktır. Bunun yanında Pazar günlerinde ve bayram tatillerinde tam gün olarak çalışmaya devam ederler. Nöbetçi eczane sistemi sayesinde sağlığını aksatmadan her zaman ilaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Vatandaşlar ilaç , tıbbi cihaz ve malzemeleri nöbetçi eczaneden satın alabilir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Normal eczaneler dini ve milli bayram günlerinde açık olmaz. 23 Nisan, 29 Ekim, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi tarihler ile Ramazan ve Kurban Bayramı zamanlarında eczaneler kapalıdır. Bu resmi tatil günlerinde normal eczaneler yerine il merkezi ve ilçelerindeki nöbetçi eczanelere gidebilirsiniz. Sadece bayram tatillerinde değil Pazar günlerinde de nöbetçi eczaneler tam gün hizmet vermeye devam eder. İlçenizdeki nöbetçi eczaneler sayesinde uzun bayram tatillerinde bile sağlınızı aksatmazsınız.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Eczaneler Cumartesi günlerinde açık olur. Hafta içi ve Cumartesi gününde 09:00 ile 19:00 arasında eczaneden ilaçlarınızı alabilirsiniz. Hafta içi günlerde uygun olmayan vatandaşlar Cumartesi bu çalışma saatleri arasında eczaneden ilaçlarını alabilir. Cumartesi 19:00’dan Pazartesi 09:00’a kadar sağlık ürünlerinizi nöbetçi eczaneden satın alabilirsiniz. Normal eczaneler haftanın Pazar gününde tam gün kapalı kalır.

Gölbaşı Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelerde Var?

Ülkemizin 81 ilinden biri olan Adıyaman’da 9 ilçe bulunur. Bu ilçelerdeki vatandaşlar kendi adreslerine göre en yakın nöbetçi eczaneyi sitemizden bulabilir. Adıyaman’ın 9 ilçesinden biri olan Gölbaşı’nda 17 mahalle vardır. Gölbaşı nöbetçi eczane listesinde bulunan açık adreste bu 17 mahalleden birini görebilirsiniz. Mahalle ismine göre kendinize en uygun konumdaki eczaneyi seçebilirsiniz. İlçedeki mahalleler şu şekilde sıralanabilir:

 • Asfalt Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çakmak Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Kalemkas Mahallesi
 • Kurugeçit Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Yavuz Selim Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Yenikent Mahallesi